Nilfisk Buddy II 18

Bedste pris
Stabil pris
561kr
899 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Nilfisk Buddy II 18 er en alsidig våd- og tørstøvsuger, der er perfekt til både hjem og værksted. Udstyret med en kraftfuld 1200W motor og en rummelig 18 liters beholder, håndterer den let både vådt og tørt snavs. Med praktiske funktioner som en blæsefunktion og en brugervenlig tænd/sluk-kontakt, er den ideel til daglige rengøringsopgaver.

Nilfisk Buddy II 18 koster lige nu 561 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 561 kr (17. april 2026) og 561 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 561 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Støv/vådsugere buddy ii 18 *eu hobby
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk Buddy II Støvsuger våd/tør
597 kr
+ 49 kr fragt
Total: 646 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
NILFISK BUDDY LL 18
642 kr
+ 78 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Nilfisk Buddy Ll 18
662 kr
+ 64 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk Buddy LL 18, vd- og trsuger, 1200W, 18 liter
668 kr
+ 39 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Nilfisk Buddy II våd/tør støvsuger : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nilfisk BUDDY II 18 EU Støvsuger 18liter
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Nilfisk Støvsuger Buddy LL 18
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere