Nilfisk Attix 961-01

Nilfisk Attix 961-01 er en kraftfuld industristøvsuger med to motorer, designet til både våd- og tørstøvsugning. Den har en 70-liters rustfri stålbeholder og et semiautomatisk Push&Clean filterrensesystem, der sikrer konstant sugeevne. Ideel til industrielle rengøringsopgaver med effektiv håndtering af både væsker og faste materialer.

Nilfisk Attix 961-01 koster lige nu 9.979 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 9.875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 9.875 kr (13. juni 2026) og 9.998 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.979 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Attix 961-01 våd-/tørstøvsuger
9.979 kr
+ fri fragt
Total: 9.979 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk stvsuger ATTIX 961-01, tr/vd
9.985 kr
+ 99 kr fragt
Total: 10.084 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk Attix 961-01 Våd-/Tørsuger
9.998 kr
+ 55 kr fragt
Total: 10.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Industristøvsuger Attix 961-01
11.119 kr
+ 49 kr fragt
Total: 11.168 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Nilfisk Støvsuger. Attix 961-01
19.074 kr
+ 79 kr fragt
Total: 19.153 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere