Nilfisk ATTIX 30-21 PC

4.7 (136 anmeldelser)
Nilfisk ATTIX 30-21 PC
Bedste pris
Stabil pris
3.706kr
7.066 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Nilfisk ATTIX 30-21 PC er en kompakt og lydsvag våd-/tørstøvsuger med høj sugeevne, ideel til både industrielt og personligt brug. Med det semiautomatiske PushClean filterrensesystem sørger den for hurtigt og nemt at rense filteret, hvilket er en fordel ved støvsugning af fint støv. Støvsugeren har også et strømudtag med automatisk tænd/sluk, der gør den perfekt til brug med elektrisk værktøj.

Nilfisk ATTIX 30-21 PC koster lige nu 3.706 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.994 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.706 kr (13. juni 2026) og 3.994 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.706 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger Attix 30-21 pc våd-/tørstøvsuger
3.706 kr
+ fri fragt
Total: 3.706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Industristøvsuger Attix 30-21 PC
3.994 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.043 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nilfisk-alto Støvsuger Attix 30-21 Pc
4.450 kr
+ fri fragt
Total: 4.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Nilfisk Støv- og Vådsuger. ATTIX 30-21 PC
7.066 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.145 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Black
funktioner: Våd/tør