Nilfisk Aero 26-21 PC

Nilfisk Aero 26-21 PC er en alsidig og kraftfuld våd-/tørstøvsuger designet til både professionelle og private brugere. Med en let konstruktion og ergonomisk design sikrer den nem håndtering og effektiv rengøring. Det semiautomatiske PushClean filterrenssystem og blæsefunktion gør den ideel til forskellige rengøringsopgaver.

Nilfisk Aero 26-21 PC koster lige nu 2.218 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.123 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.123 kr (03. maj 2026) og 2.349 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.218 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger aero 26-21 pc våd-/tørstøvsuger
2.218 kr
+ fri fragt
Total: 2.218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk stvsuger Aero 26-21 PC, tr/vd, PushClean filterrens
2.218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Industristøvsuger Aero 26-21 PC
2.494 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.543 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk Våd-/tørsuger Aero 26-21 PC
2.498 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Støvsuger Våd-/Tørsuger Aero 26-21 Pc
2.648 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.687 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere