Nilfisk AERO 21-21 PC

4.6 (187 anmeldelser)
Nilfisk AERO 21-21 PC
Bedste pris
Stabil pris
1.724kr
2.549 krSPAR 32%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Nilfisk AERO 21-21 PC er en kompakt våd-/tørstøvsuger, perfekt til mindre værksteder. Med en 20-liters rustfri stålbeholder og Push&Clean filterrengøring klarer denne støvsuger nemt både vådt og tørt snavs. Dens ergonomiske design og kun 7,5 kg vægt gør den let at transportere, ideel til forskellige industrier.

Nilfisk AERO 21-21 PC koster lige nu 1.724 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.724 kr (01. marts 2026) og 1.724 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.724 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk stvsuger Aero 21-21 PC, tr-vd, PushClean filterrens, 1250 W, 20 liter
1.724 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.763 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Støvsuger Våd-/Tørsuger Aero 21-21 Pc
1.906 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.945 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nilfisk Grovdammsugare AERO 21-21 PC,
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk Aero 21-21 PC våd-/tørsuger
2.123 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.178 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Industristøvsuger Aero 21-21 PC
2.369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Grovstøvsuger AERO 21-21 PC, professionel 20,1l
2.549 kr
Total: 2.549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere