Nilfisk Aero 21-01 PC

4.5 (129 anmeldelser)
Nilfisk Aero 21-01 PC
Bedste pris
Stabil pris
1.238kr
3.075 krSPAR 60%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Nilfisk Aero 21-01 PC er en kompakt våd-/tørsuger ideel til både hjemmet og værkstedet. Med 1250W motor og Push&Clean filterrensesystem får du effektiv rengøring af både vådt og tørt snavs. Det ergonomiske design og de stabile hjul gør den let at manøvrere, mens opbevaringsløsninger for tilbehør sikrer et ryddeligt arbejdsmiljø.

Nilfisk Aero 21-01 PC koster lige nu 1.238 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.238 kr (13. april 2026) og 1.238 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.238 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nilfisk Støvsuger aero 21-01 pc våd-/tørstøvsuger
1.238 kr
+ fri fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nilfisk vd-/trstvsuger AERO 21-01 PC
1.252 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.291 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Nilfisk Aero 21-01 PC Våd-/Tørsuger
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Industristøvsuger Aero 21-01 PC
1.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nilfisk Aero 21-01 PC våd-/tørsuger
1.931 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.986 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Nilfisk Støvsuger. Aero 21-01-PC
3.075 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.154 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Vand- og støvsugere
funktioner: Våd/tør
kapacitet: 20 l