Niko-Servodan Udendørs Bevægelsessensor

Niko-Servodan udendørs bevægelsessensor sikrer effektiv detektering med en dækning på 16 meter og 300 grader. Med en nedadvendt linse eliminerer den krybezonen, og den indbyggede kæledyrszone kan let aktiveres eller deaktiveres efter behov. Fjernbetjeningen gør tilpasningen enkel og fleksibel.

Niko-Servodan Udendørs Bevægelsessensor koster lige nu 729 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 717 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 717 kr (25. maj 2026) og 729 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan bevægelsessensor udendørs 16 m med 300 grader i hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Udendrs bevgelsessensor, 16 m, 300, hvid Niko
753 kr
+ 39 kr fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Niko PIR udendørs bevægelsessensor 16M 300° i hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Udendørs bevægelsessensor 16 m, 300°, hvid
782 kr
+ 39 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan bevægelsessensor udendørs 16 m, 300 grader, hvid
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Servodan sensor 16m 300° m. kæledyrszone hvid
983 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Udendørs bevægelsessensor 16 m, 300gr., hvid
1.021 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Niko bevægelsessensor, udendørs, 300°, hvid
1.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Bevægelsessensorer