Niko-Servodan Minilux 41-262

Niko-Servodan Minilux bevægelsessensor 41-262 er ideel til effektiv lysstyring. Med en 90° detekteringsvinkel og lyssensor kan den registrere lysintensiteten og tænde belysningen automatisk. Den har en rækkevidde på op til 15 meter og justerbar følsomhed, hvilket gør den perfekt til både bolig og erhverv.

Niko-Servodan Minilux 41-262 koster lige nu 370 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 369 kr (18. juni 2026) og 396 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 370 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Minilux bevægelsessensor inkl. lyssensor 90G.15M IP20
370 kr
+ 39 kr fragt
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pir-sensor med lyssensor, 24V DC, 90 grader
396 kr
+ 39 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Minilux bevægelsessensor inkl. lyssensor med 90 grader
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan Minilux bevægelsessensor inkl. lyssensor, 90 grader
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Niko PIR bevægelsessensor Minilux 90° med lyssensor
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Sensor Pir M/Lysse.90G.15M
457 kr
+ 78 kr fragt
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sensor Pir, Incl. Lyssensor 90G
458 kr
+ 64 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
PIR bevægelsessensor 24V DC 41-262 m.lyssensor
530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Minilux bevægelsessensor 90gr., 24 V, 15 m, 3 300 lux, inkl. lyssensor, hvid, 41-262
576 kr
+ 79 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Niko bevægelsessensor, 90°
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Computere