Niko-Servodan Foto Gong PIR

Niko-Servodan Foto Gong PIR er en trådløs dørklokke designet til nem installation, ideel til steder uden ledningsføring. PIR-sensoren placeres over døren og registrerer bevægelser i det justerbare område, hvilket gør den perfekt til butiksindgange og lignende miljøer.

Niko-Servodan Foto Gong PIR koster lige nu 1.418 kr. En stigning på 3,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.371 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.371 kr (12. april 2026) og 1.418 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.418 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Foto Gong PIR trådløs, komplet sæt, 230 V AC
1.418 kr
+ fri fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Trdls drmelder Foto Gong Komplet drmelder-pakke
1.562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.601 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan Foto Gong PIR dørklokke, trådløs, sensor, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Foto Gong PIR trådløst, komple sæt 33-450
2.000 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Foto Gong Pakke med PIR Trådløs 33-450
2.031 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Alarmsystemer til private