Niko Servodan 41-751 DALI Tilstedeværelsessensor

Bedste pris
Stabil pris
1.786kr
2.409 krSPAR 26%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

Niko Servodan 41-751 er en avanceret master tilstedeværelsessensor designet til effektiv DALI lysstyring. Den monteres nemt på overflader og tilbyder alsidige indstillingsmuligheder med IR fjernbetjening. Ideel til kontor- og erhvervsenheder, hvor lysstyring er essentiel.

Niko Servodan 41-751 DALI Tilstedeværelsessensor koster lige nu 1.786 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.786 kr (01. marts 2026) og 1.786 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.786 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan tilstedeværelsessensor 41-751, master, for påbygning
1.786 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.821 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan tilstedeværelsessensor 41-751
1.799 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Niko Servodan DALI-tilstedeværelsessensor Master
1.945 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan tilstedeværelsessensor 41-751, master, for påbygning
2.135 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Niko Servodan DALI master bevægelsessensor til påbygning
2.135 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.170 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko DALI-tilstedeværelsessensor 360gr., 24 m, påbygget, master, hvid, 41-751
2.409 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.488 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Servodan
Kategori: Bevægelsessensorer