Niko Mini bevægelsessensor

Niko Mini bevægelsessensor er ideel til diskret installation i loftet. Med 360° dækning og dagslysfunktion kan den automatisk tænde og slukke lys, hvilket gør den perfekt til udendørs belysning. Vælg mellem automatisk eller manuel betjening for optimal kontrol.

Niko Mini bevægelsessensor koster lige nu 879 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 875 kr (16. maj 2026) og 896 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan tilstedeværelsessensor mini med 360 grader
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Servodan Bevgelsessensor Mini 360
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Niko PIR bevægelsessensor Mini 360° med lyssensor
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan bevægelsessensor mini, 360 grader
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Bevægelsessensor mini
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Niko Mini bevægelsessensor, 360°
1.449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Bevægelsessensorer