Nikko Hjørnebord

Nikko Hjørnebord er en elegant tilføjelse til ethvert hjem. Med sine 2 praktiske låger og kompakte mål på 45x40x50,5 cm passer det perfekt i hjørner. Lavet af MDF og fyrretræ, tilbyder det både stil og funktionalitet.

Nikko Hjørnebord koster lige nu 629 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 607 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 607 kr (17. maj 2026) og 629 kr (26. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 629 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Nikko hjørnebord 2 låger fyr natur
629 kr
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Nikko hjørnebord, m. 2 skydelåger og 1 hylde natur fyrretræ
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Nikko Hjørnebord, natur, 45x40x50,5 cm
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Nikko Hjørnebord Hjørnebord, 2 Låger, Natur 45X40X50,5 Cm
672 kr
+ 49 kr fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Sideborde