Nexans Titanex H07RN-F 5x2,5 mm² 50 meter

Nexans Titanex H07RN-F 5x2,5 mm² 50 meter er et fleksibelt gummikabel med fem ledere og jordbeskyttelse. Kablet er velegnet som forlængerledning eller til tilslutning af maskiner og apparater, især på byggepladser eller steder med risiko for kortvarig påvirkning fra olie og benzin. Det egner sig til langvarig anvendelse udendørs, hvor der kræves høj fleksibilitet og modstandsdygtighed.

Nexans Titanex H07RN-F 5x2,5 mm² 50 meter koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. maj 2026) og 1.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
50 meter Nexans Titanex gummikabel 5G2,5 mm²
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
50 meter Gummikabel H07RN-F 5G2,5 mm²
1.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
50 meter Gummikabel H07RN-F, 5G2,5 mm²
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nexans Gummikabel TITANEX, H07RN-F, 5G2,5 mm 50 meter
2.299 kr
+ 45 kr fragt
Total: 2.344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
50 meter Gummikabel GKSOJ 5G2,5 mm² i sort
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: Elledninger