Nexans PKAJ 3x2,5 mm² 50m hvid

Nexans PKAJ 3x2,5 mm² 50m hvid er et plastkabel til indendørs brug samt i fugtige miljøer. Kablet er velegnet til tilslutning af kraftige husholdningsapparater som køleskabe og opvaskemaskiner, men kan også anvendes til lamper. Det giver fleksible installationsmuligheder i hjemmet, hvor der kræves en robust og pålidelig ledning.

Nexans PKAJ 3x2,5 mm² 50m hvid koster lige nu 1.039 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.001 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.001 kr (09. maj 2026) og 1.039 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.039 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Plastkabel 3G2,5 mm, PKAJ
1.039 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
50 meter Plastledning PKAJ 3x2,5 mm², Grå
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
50 meter Nexans PKAJ plastkabel 3G2,5 mm², hvid
1.650 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
50 meter Nexans PKAJ installationskabel 3x2,5 mm², hvid
1.900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
50 meter Nexans PKAJ installationskabel 3x2,5 mm² i hvid
1.900 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nexans