Nexans Gummikabel TITANEX, H07RN-F, 5G1,5 mm 50 meter

Nexans Gummikabel TITANEX H07RN-F 5G1,5 mm på 50 meter er velegnet som forlængerledning eller tilslutningskabel til maskiner og apparater på byggepladser og lignende steder. Kablet er udviklet til at modstå kortvarige påvirkninger fra olie og benzin og kan anvendes langvarigt udendørs, hvor der kræves høj fleksibilitet og modstandsdygtighed.

Nexans Gummikabel TITANEX, H07RN-F, 5G1,5 mm 50 meter koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.350 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.350 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Greenline.

Sammenlign priser

Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
50 meter Gummikabel H07RN-F 5G1,5 mm²
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
50 meter Gummikabel H07RN-F 5G1,5 mm²
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nexans Gummikabel TITANEX, H07RN-F, 5G1,5 mm 50 meter
1.426 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
50 meter Gummikabel H07RN-F, 5GG1,5 mm²
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
50 meter Gummikabel GKSOJ 5G1,5 mm² i sort
1.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nexans
Kategori: Elledninger