New Nordic Skin Care Hyaluron Active

5.0 (1 anmeldelse)

New Nordic Skin Care Hyaluron Active tabletter er designet til at understøtte hudens fylde og elasticitet. Med ingredienser som havtorn, der fremmer en sund hud indefra, og vitamin C, der bidrager til normal kollagendannelse, hjælper disse tabletter med at reducere fine linjer og rynker. Kun én tablet om dagen er nødvendig for et fugtigt og strålende udseende.

New Nordic Skin Care Hyaluron Active koster lige nu 205 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 204 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 204 kr (16. maj 2026) og 209 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 205 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
New Nordic Skin Care Hyaluron Active 30 pieces
205 kr
+ 39 kr fragt
Total: 244 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Hyaluron Active 30 tabl.
209 kr
+ 34 kr fragt
Total: 243 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
New Nordic Skin Care Hyaluron Active, 30tab.
226 kr
+ 35 kr fragt
Total: 260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Skin Care Hyaluron Active 30 tabletter New Nordic
233 kr
+ 59 kr fragt
Total: 292 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Skin Care Hyaluron Active
234 kr
+ fri fragt
Total: 234 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
New Nordic Skin Care Hyaluron Active 30 stk
275 kr
+ 39 kr fragt
Total: 314 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Skin Care Hyaluron Active 30 tabletter
292 kr
+ 39 kr fragt
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
fordele: Hår, hud og negle
funktioner: Urtemedicin
tilskudsingrediens: Collagen, Hyaluronsyre