New Nordic Red Oil

Bedste pris
Stabil pris
185kr
269 krSPAR 31%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Red Oil er et effektivt kosttilskud i form af krillolie, der leverer essentielle omega-3 fedtsyrer, EPA og DHA. Disse næringsstoffer understøtter både hjerte- og hjernefunktion samt et normalt syn. Den unikke formel er letoptagelig og et godt valg til en sund livsstil.

New Nordic Red Oil koster lige nu 185 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 185 kr (25. marts 2026) og 185 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 185 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Red Oil omega 3 60 kapsler
185 kr
+ 34 kr fragt
Total: 219 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Red Oil omega-3 krill olie, 60kap.
204 kr
+ 35 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Red Oil Krill Olie
209 kr
+ fri fragt
Total: 209 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Red Oil omega 3 krill olie 60 Tabletter New Nordic
215 kr
+ 59 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Red Oil omega-3 krill olie 60 kapsler
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: God Pris