New Nordic Quality Sleep Deep Rest

Bedste pris
Stabil pris
159kr
230 krSPAR 31%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Quality Sleep Deep Rest tabletterne tilbyder en særlig kombination af urter, b-vitaminer og magnesium, der kan hjælpe med at forbedre søvnkvaliteten. Denne traditionelle blanding indeholder ekstrakter fra citronmelisse, baldrian, humle og kamilleblomst, som er kendt for deres beroligende egenskaber. Perfekt til dem, der søger en naturlig støtte til en rolig nattesøvn.

New Nordic Quality Sleep Deep Rest koster lige nu 159 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 159 kr (25. marts 2026) og 159 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 159 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Quality Sleep & Deep Rest 60 tabl.
159 kr
+ 34 kr fragt
Total: 193 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
New Nordic Quality Sleep Deep Rest, 60tab.
206 kr
+ 35 kr fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Quality Sleep Deep Rest 60 tabletter
210 kr
+ 59 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
New Nordic Quality Sleep Deep Rest 60 Tabs
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Quality Sleep Deep Rest 60 tabletter
230 kr
+ 39 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic