New Nordic Lion's Mane Plus

4.7 (9 anmeldelser)
New Nordic Lion's Mane Plus
Bedste pris
Stabil pris
165kr
238 krSPAR 31%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Lion's Mane Plus kombinerer svampeekstraktet Lion's Mane med fyrrebark, lang peber og essentielle vitaminer som B-kompleks, D-vitamin og jod. Disse tabletter understøtter nervesystemets funktioner, herunder hukommelse og kognition, og er velegnede til daglig brug.

New Nordic Lion's Mane Plus koster lige nu 165 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 165 kr (07. april 2026) og 165 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 165 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Lions Mane Plus 30 tab.
165 kr
+ 34 kr fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Lions Mane Plus
172 kr
+ fri fragt
Total: 172 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Lions Mane Plus 30 tabletter
217 kr
+ 59 kr fragt
Total: 276 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
New Nordic Lion´s Mane Plus, 30tab
237 kr
+ 35 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Lion´s Mane Plus 30 tabletter
238 kr
+ 39 kr fragt
Total: 277 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: God Pris