New Nordic Hyaluronic Active Creme

Bedste pris
Stabil pris
295kr
450 krSPAR 34%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Hyaluronic Active Creme er en parfumefri fugtgivende creme, der kan bruges både dag og nat. Den indeholder fin molekylær hyaluronsyre, som effektivt tilfører fugt og øger hudens elasticitet. Cremen er ideel til tør hud, hvor den fremmer en synlig anti-ageing effekt.

New Nordic Hyaluronic Active Creme koster lige nu 295 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 295 kr (22. marts 2026) og 295 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 295 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Hyaluronic Active Cream 50 ml. 2 for 590,-
295 kr
+ 34 kr fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Hyaloronic Active Creme
315 kr
+ fri fragt
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
New Nordic Hyaluronic Active Cream, 50ml
349 kr
+ 35 kr fragt
Total: 383 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hyaluronic Active Cream 50 ml
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
New Nordic Hyaluronic Active Cream 50 ml.
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: Hudpleje