New Nordic Hair Volume

New Nordic Hair Volume tabletter er udviklet til at støtte normal hårvækst og give ekstra fylde. De indeholder æbleekstrakt, hirse og næringsstoffer som biotin og zink, der bidrager til sundt hår. Ideelle for dig, der ønsker et naturligt og voluminøst look.

New Nordic Hair Volume koster lige nu 626 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 598 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 598 kr (30. marts 2026) og 630 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos NiceHair.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
New Nordic Hair Volume 180 pieces
626 kr
+ fri fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Hair Volume 180 tabl.
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Hair Volume
727 kr
+ fri fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Hair Volume, 180 tabl.
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hair Volume 180 tab New Nordic
830 kr
+ fri fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hair volume 180 tabletter
1.070 kr
+ fri fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: Behandling af hårtab