New Nordic Hair Gro

Bedste pris
Stabil pris
226kr
328 krSPAR 31%
hos NiceHair.dk
På lagerLaveste

New Nordic Hair Gro er en unik hårtablet, der kombinerer æbleekstrakt og palmefrugtolie med hirse, padderokke, aminosyre, biotin og zink. Denne sammensætning fremmer normal hårvækst og vedligeholder sundt hår. Ideel til dem, der ønsker at styrke deres hår naturligt.

New Nordic Hair Gro koster lige nu 226 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 228 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 226 kr (25. juni 2026) og 228 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 226 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
New Nordic Hair Gro 60 pieces
226 kr
+ 39 kr fragt
Total: 265 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Hair Gro
228 kr
+ 34 kr fragt
Total: 262 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Hair Gro (60 kap)
239 kr
+ fri fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Hair Gro New Nordic, 60 kap / 45,30 g
249 kr
+ 35 kr fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Hair Gro 60 kapsler New Nordic
262 kr
+ 59 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
New Nordic Hair Gro 60 Stk
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Hair Gro 60 kapsler
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: God Pris