New Nordic Good Eyes Øjenvitamin 30 stk

Bedste pris
Stabil pris
178kr
255 krSPAR 30%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Good Eyes Øjenvitamin er specielt udviklet til at støtte dit syn. Tabletten indeholder en unik kombination af vitamin A, blåbær, solbær og safran samt maritim fyrrebark og tagetes, der bidrager til bevarelsen af normalt syn.

New Nordic Good Eyes Øjenvitamin 30 stk koster lige nu 178 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 178 kr (22. marts 2026) og 178 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 178 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Good Eyes Øjenvitamin 30 tabl.
178 kr
+ 34 kr fragt
Total: 212 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
New Nordic Good Eyes Øjenvitamin, 30tab.
198 kr
+ 35 kr fragt
Total: 232 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Good Eyes Øjenvitamin
218 kr
+ fri fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Good Eyes Øjenvitamin 30 tabletter
226 kr
+ 59 kr fragt
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
New Nordic Good Eyes Øjenvitamin 30 stk
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Good Eyes Øjenvitamin 30 tabletter
255 kr
+ 39 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic