New Nordic Blue Berry Plus Øjenvitamin

Bedste pris
Stabil pris
175kr
260 krSPAR 33%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Blue Berry Plus Øjenvitamin er en tabletformulering med blåbær og urteekstrakter, der sikrer næring til øjnene og hjælper med at opretholde et normalt syn. Beriget med vitamin A og zink, der er kendt for at bidrage til et sundt syn, er disse tabletter ideelle for dem, der søger at bevare et godt syn.

New Nordic Blue Berry Plus Øjenvitamin koster lige nu 175 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 175 kr (25. marts 2026) og 175 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 175 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Blue Berry Plus Øjenvitamin 60 tabl.
175 kr
+ 34 kr fragt
Total: 209 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
New Nordic Blue Berry Plus Øjenvitamin
189 kr
+ fri fragt
Total: 189 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Blue Berry Plus øjenvitamin 10mg, 60tab.
202 kr
+ 35 kr fragt
Total: 236 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Blue Berry øjenvitamin 10 mg 60 tab New Nordic
208 kr
+ 59 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Blue Berry 60 tabletter
260 kr
+ 39 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: Vitaminer og tilskud