New Nordic Blue Berry Omega 3

5.0 (3 anmeldelser)
New Nordic Blue Berry Omega 3
Bedste pris
Stabil pris
179kr
262 krSPAR 32%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

New Nordic Blue Berry Omega 3 er kapsler, der kombinerer blåbær, øjentrøst, tagetes, omega 3 fiskeolie og zink for at støtte dine øjnes sundhed. De indeholder DHA-rige fedtsyrer og vitamin A, der bevarer et normalt syn og øjenfunktion. Ideel til dem, der ønsker at styrke synet naturligt.

New Nordic Blue Berry Omega 3 koster lige nu 179 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 179 kr (25. marts 2026) og 179 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
New Nordic Blue Berry Omega 3 60 kaps.
179 kr
+ 34 kr fragt
Total: 213 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Blue Berry Omega 3
191 kr
+ fri fragt
Total: 191 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Blue Berry Omega 3, 60kap.
203 kr
+ 35 kr fragt
Total: 237 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
BlueBerry Omega 3 60 kap New Nordic
209 kr
+ 59 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Blue Berry Omega 3 60 kapsler
262 kr
+ 39 kr fragt
Total: 301 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: new nordic
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
fordele: Hjertesundhed
tilskudsingrediens: Bilberry, Fiskeolie, Omega 3, Zink
type: Tilskud