New Balance Logic BOA

New Balance Logic BOA sikkerhedssko kombinerer det bedste fra løbesko med de nødvendige sikkerhedsfunktioner. Udstyret med Acteva-mellemsålsteknologi og NB Comfort Insert for optimal komfort og fleksibilitet, er denne sko ideel til lange arbejdsdage.

New Balance Logic BOA koster lige nu 949 kr. En stigning på 26,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (01. marts 2026) og 999 kr (05. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
New Balance Logic BOA sikkerhedssko, sort Str. 44
949 kr
+ 35 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
New Balance Logic sikkerhedssko S1P, sort, str. 44
999 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
New Balance Logic BOA sort, Str. 44
999 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
New Balance Logic Boa S1P HRO ESD OUTLET
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
New Balance Logic Black sikkerhedssko med Boa-luk, Acteva mellemsål. ESD godkendt. Str. 44
1.958 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
New Balance sikkerhedssko Logic BOA, sort str. 44
2.399 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: New Balance
Kategori: Sko