Netgear Orbi RBE773

4.5 (1 anmeldelse)

Netgear Orbi RBE773 er et tri-band WiFi 7 mesh-system i en 3-pack, der dækker op til 180 m². Systemet er ideelt til større kontoretager og giver hurtigere multi-enhedsydelse samt lavere latenstid. Med en quad-core 1,5 GHz-processor og to Ethernet LAN-porte sikres stabile og pålidelige forbindelser, både trådløst og kablet, til kritiske enheder.

Netgear Orbi RBE773 koster lige nu 6.490 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.702 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.702 kr (14. juli 2026) og 6.490 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.490 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Netgear Orbi RBE773 3-pack mesh
6.490 kr
Total: 6.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Netgear Orbi 770 Wifi 7 Mesh System 3-pack
6.786 kr
Total: 6.786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
NETGEAR Orbi 770 Series RBE773 Wi-Fi-system
6.949 kr
+ fri fragt
Total: 6.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Netgear RBE773 Orbi 770 Series Tri-Band WiFi 7 Mesh Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
7.899 kr
+ fri fragt
Total: 7.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Netgear