Netgear Orbi 770 RBE772

4.0 (175 anmeldelser)

Netgear Orbi 770 RBE772 er et mesh WiFi 7-system med to enheder, der dækker op til 180 m². Systemet leverer tri-band WiFi-hastigheder op til 10,8 Gbps og har en 1,5 GHz quad-core processor, som reducerer forsinkelse, når mange enheder er tilsluttet. Med to Gigabit LAN-porte får du pålidelige kablede forbindelser. De kompakte hvide tårne har fire antenner og hurtig opsætning.

Netgear Orbi 770 RBE772 koster lige nu 4.689 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.679 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.679 kr (11. juli 2026) og 4.749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.689 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
NETGEAR Orbi 770 Series RBE772 Wi-Fi-system
4.689 kr
+ fri fragt
Total: 4.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Netgear Orbi RBE772 2-pack mesh
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Netgear Orbi 770 Wifi 7 Mesh System 2-pack
4.799 kr
Total: 4.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Netgear Orbi 770 Series RBE772 Tri-Band WiFi 7 Mesh Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
5.714 kr
+ fri fragt
Total: 5.714 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Netgear