Netgear GS108PP

4.6 (23 anmeldelser)

Netgear GS108PP er en 8-port Gigabit unmanaged switch med PoE+ på alle porte og et samlet PoE-budget på 123 W. Den understøtter op til 30 W per port og har plug and play-opsætning, der gør installationen hurtig og nem for små teams. Kompakt metalkonstruktion gør den velegnet til rack- eller vægmontering, og den er ideel til små og mellemstore virksomheder, der har brug for fleksibel strømforsyning til netværksenheder som kameraer og adgangspunkter.

Netgear GS108PP koster lige nu 924 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 918 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 918 kr (09. maj 2026) og 945 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 924 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Netgear GS108PP 8-Port Gigabit Ethernet High-power PoE+ Unmanaged Switch with FlexPoE
924 kr
+ 39 kr fragt
Total: 963 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Netgear GS108PP 8-Port Gbit PoE/PoE+ Switch
995 kr
Total: 995 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Netgear Gs108pp Poe Switch 123w
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Netgear 1000T 8P GS108PP
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Netgear 8PT POE/POE+ GIGABIT UNMANAGED SWCH
1.334 kr
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Netgear