Netatmo Smart Radiator Starter Pack

3.7 (99 anmeldelser)

Netatmo Smart Radiator Starter Pack gør opvarmning af dit hjem både smart og effektiv. Med to termostater og en Gateway, kan du nemt styre temperaturen fra din smartphone, uanset hvor du er. Passer til de fleste vandbårne radiatorer og hjælper med at optimere dit energiforbrug.

Netatmo Smart Radiator Starter Pack koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (27. maj 2026) og 1.249 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Netatmo Radiator Starter Pack Smart termostat til radiatorer
1.249 kr
Total: 1.249 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Netatmo Smart radiator Starter Pack 2 Smart Radiator Valves Startpakke
1.282 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.331 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Netatmo Smart Radiator Termostater Starter Kit
1.334 kr
+ fri fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Netatmo smart radiatortermostat startpakke, 2 stk.
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Netatmo Smart Radiator Startkit
1.515 kr
Total: 1.515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Netatmo Smart radiator Starter Pack
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Netatmo Smart radiatortermostat, startpakke
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Netatmo
Kategori: Termostater
funktioner: Digital