Netatmo Presence Smart Outdoor Camera

4.0 (430 anmeldelser)
Netatmo Presence Smart Outdoor Camera
Bedste pris
Stabil pris
1.619kr
3.099 krSPAR 48%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Netatmo Presence Smart Outdoor Camera kombinerer overvågning og sikkerhed i ét. Med 1080p HD-video, indbygget sirene og LED-lys beskytter det dit hjem effektivt. Kameraet giver dig real-time alarmer direkte til din smartphone, når det registrerer personer eller køretøjer på din ejendom.

Netatmo Presence Smart Outdoor Camera koster lige nu 1.619 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.619 kr (17. april 2026) og 1.619 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.619 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Netatmo Outdoor Camera Siren Netværksovervågningskamera Udendørs 1920 x 1080
1.619 kr
+ fri fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren Black
2.489 kr
+ fri fragt
Total: 2.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Netatmo Presence Smart Outdoor Camera with siren, LED light Udendørs kamera UDG.
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Netatmo Presence smart udendørs kamera med sirene, sort
3.099 kr
+ 35 kr fragt
Total: 3.134 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Netatmo Presence smart udendørs kamera med sirene, sort
3.099 kr
+ 35 kr fragt
Total: 3.134 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Netatmo
Kategori: Overvågningskameraer
brug: Bolig
farve: Black
funktioner: Med Wi-fi, Nattesyn, Til kæledyr, Trådløs
placering: Udendørs