Neoperl Neoflex Silikone Tilslutningsslange 3/4" 1000 mm

Neoperl Neoflex silikone tilslutningsslange er ideel til både koldt og varmt brugsvand. Slangen er fremstillet med rustfri flet og er modstandsdygtig over for bakteriedannelser takket være den smidige silikone. Perfekt til installationer, der kræver høj fleksibilitet og holdbarhed.

Neoperl Neoflex Silikone Tilslutningsslange 3/4" 1000 mm koster lige nu 257 kr. En stigning på 21,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 211 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 211 kr (09. maj 2026) og 264 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 257 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Neoperl tilslutningsslange 3/4fx3/4f 1000 mm
257 kr
+ 39 kr fragt
Total: 296 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Neoperl neoflex silicone flex slange 1000mm dn20 3/4 l x 3/4 l, rustfri
264 kr
+ 78 kr fragt
Total: 342 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Neoperl silicone tilslutningsslange 3/4", 1000 mm
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
NEOPERL Neoflex silikone rustfri flet DN20 3/4 l x 3/4 l 1000 mm
283 kr
+ 89 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
100 cm silicone tilslutningsslange 3/4"
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Silikone Slange Rustfri 3/4"X3/4" 1000Mm
290 kr
+ 64 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Neoperl Neoflex Sil tilslutningsslange 3/4", 1000 mm
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet, x 1000 mm
357 kr
+ 39 kr fragt
Total: 396 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Neoperl neoflex silicone flex slange 1000mm dn20 3/4 l x 3/4 l, rustfri
441 kr
+ 79 kr fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Hjem og have