Neomounts WL55-875BL1

Neomounts WL55-875BL1 er et motoriseret vægbeslag, der tilbyder optimal fleksibilitet til dit TV-setup. Designet i sort stål sikrer holdbarhed og stil, mens motoriseret justering gør det nemt at finde den perfekte synsvinkel for skærmstørrelser fra 55" til 100". Perfekt til moderne hjem, hvor komfort og funktionalitet er i fokus.

Neomounts WL55-875BL1 koster lige nu 5.229 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.099 kr (13. juni 2026) og 5.239 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.229 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Neomounts WL55-875BL1, Floor/Wall
5.229 kr
+ fri fragt
Total: 5.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Vægbeslag til TV Neomounts WL55-875BL1 motoriseret, sort
5.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 5.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Neomounts WL55-875BL1 mounting kit motorised
6.746 kr
+ fri fragt
Total: 6.746 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Neomounts Move Lift Wl55-875bl1
6.994 kr
Total: 6.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Neomounts Move Lift Wl55-875bl1
7.119 kr
Total: 7.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Tv- og skærmbeslag