Neomounts FL15-750WH1

Bedste pris
Stabil pris
1.527kr
3.299 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Neomounts FL15-750WH1 er en robust gulvstander til tablets, ideel til at sikre stabilitet og komfort under brug. Stativet passer til skærmstørrelser fra 9.7" til 11", hvilket gør det alsidigt til forskellige tablets. Perfekt til både hjemmet og professionelle miljøer.

Neomounts FL15-750WH1 koster lige nu 1.527 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.757 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.527 kr (03. maj 2026) og 1.757 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.527 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Neomounts by Newstar FL15-750WH1 Tablet Stativ
1.527 kr
Total: 1.527 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Neomounts FL15-750WH1 tablet-gulvstander hvid
2.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Neomounts FL15-750WH1 stand for tablet
2.759 kr
+ fri fragt
Total: 2.759 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Neomounts FL15-750WH1, Tablet Floor
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Stativer og standere til tablets