Nedis Power Inverter PIM100012FGY

Bedste pris
Stabil pris
935kr
1.339 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Nedis Power Inverter PIM100012FGY konverterer 12 V DC fra batteri til 230 V AC med modificeret sinuskurve. Den leverer op til 1000 W kontinuerlig effekt og 2000 W peak, og har både Type F-stik og USB-port til opladning af mobile enheder. Inverteren har indbyggede sikkerhedsbeskyttelser som overophedning, overbelastning og kortslutningsbeskyttelse samt LED-statusindikatorer. Den robuste aluminiumslegering og medfølgende batteriklemmer gør den velegnet til brug i bil, båd eller campingvogn.

Nedis Power Inverter PIM100012FGY koster lige nu 935 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 935 kr (09. maj 2026) og 935 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 935 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nedis Power Inverter Modified Sine Wave | Input voltage: 12 V DC Strømforsyning 1000 Watt ATX
935 kr
+ 39 kr fragt
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Nedis Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F / USB-A | 230 V AC 50 Hz | 1000 W | Peak-effekt: 2000 W | Skrueterminal | Sølv PIM100012FGY
974 kr
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nedis Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F / USB-A | 230 V AC 50 Hz | 1000 W | Peak-effekt: 2000 W | Skrueterminal | Sølv
1.046 kr
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Power Inverter Modificeret sinus | Indgangsspænding: 12 V DC | Enhedens strømudgangsforbindelse: Type F / USB-A | 230
1.339 kr
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: A/V-afspillere og integrerede systemer i motorkøretøjer