Nebo Davinci 18000

4.1 (36 anmeldelser)

Nebo Davinci 18000 er en robust og alsidig genopladelig lommelygte, der leverer en imponerende lysstyrke på 18000 lumen. Med fem lysindstillinger og IP67-certificering er den ideel til både professionelle og fritidsbrugere, der har brug for pålidelig belysning. Den praktiske USB-C opladningsfunktion og muligheden for at fungere som powerbank gør den til en uundværlig ledsager i mørket.

Nebo Davinci 18000 koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.420 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.420 kr (13. maj 2026) og 1.589 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Nebo Davinci genopladelig lommelygte
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nebo Davinci genopladelig lommelygte
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nebo Davinci genopladelig lommelygte
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nebo Davinci genopladelig lommelygte
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Nebo Davinci Lygte 18K Genopladelig
1.624 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nebo Davinci genopladelig lommelygte
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
Nebo Davinci 18000 Lygte
1.879 kr
+ 45 kr fragt
Total: 1.924 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
NEBO Davinci Lygte genopladelig 18.000 lumen
2.366 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.415 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
NEBO Davinci Lygte 18K genopladelig 18000 lumen 2360014
2.850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.6%

Specifikationer

Mærke: Nebo
Kategori: Lygter
antal: Pakke med 1 stk.
farve: Black, Gray, White
funktioner: Genopladelig, Vandafvisende
pæretype: LED