NDS Probiolax 6

5.0 (2 anmeldelser)

NDS Probiolax 6 er et pulverformet probiotikum med nøje udvalgte bakteriestammer til at støtte en sund tarmflora. Med mere end 15 milliarder cfu pr. dosis er det designet til at fremme en normal fordøjelse. Produktet er 100% vegetarisk og uden kunstige tilsætningsstoffer, hvilket gør det til et naturligt valg for dem, der søger at forbedre deres mavekomfort.

NDS Probiolax 6 koster lige nu 216 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 211 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 211 kr (03. juni 2026) og 216 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 216 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
NDS Probiolax 6 100 gram
216 kr
+ 34 kr fragt
Total: 250 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NDS Probiolax (100 g)
227 kr
+ fri fragt
Total: 227 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
NDS Probiolax 6, 100g.
248 kr
+ 35 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
NDS Probiolax 6-Tarmflora 100 gr
254 kr
+ 59 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NDS
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
fordele: Fordøjelsessundhed
form: Pulver
type: Tilskud