NDS I.L.D. 10 Probiotic

NDS I.L.D. 10 Probiotic er et kosttilskud, der styrker din tarmflora med 10 nøje udvalgte bakteriestammer. Hver teskefuld giver over 15 milliarder cfu, fremstillet ved brug af avanceret BioAktiv teknologi. Pulverformen gør det nemt at integrere i din daglige rutine.

NDS I.L.D. 10 Probiotic koster lige nu 357 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 329 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (03. juni 2026) og 357 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 357 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NDS I.L.D. Probiotic (200 g)
357 kr
+ fri fragt
Total: 357 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
NDS Probiotic I.L.D. 200 gram
429 kr
+ 59 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
NDS Probiotic I.L.D., 200 g
440 kr
+ 35 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
NDS Probiotic I.L.D. 200g
465 kr
+ fri fragt
Total: 465 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
NDS I.L.D. 10 200 gram
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.5%

Specifikationer

Mærke: NDS
Kategori: God Pris