NDS I.L.D. 10

NDS I.L.D. 10 er et probiotisk kosttilskud, der understøtter en sund tarmflora. Det indeholder 10 nøje udvalgte bakteriestammer i pulverform, fremstillet med BioAktiv teknologi. Med over 15 milliarder cfu pr. daglig dosis hjælper dette produkt med at opretholde balance i fordøjelsessystemet.

NDS I.L.D. 10 koster lige nu 244 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 232 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 232 kr (25. marts 2026) og 244 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 244 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NDS I.L.D. Probiotic (100 g)
244 kr
+ fri fragt
Total: 244 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
NDS I.L.D. 10 Probiotic, 100g.
248 kr
+ 35 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
NDS I.L.D. 10-Tarmflora 100 gr
254 kr
+ 59 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
NDS Probiotic I.L.D. 100g.
310 kr
+ 34 kr fragt
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
NDS I.L.D. 10 100 gram
310 kr
+ 39 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NDS
Kategori: God Pris