NDS Collagen TendonX 250g

Bedste pris
Stabil pris
329kr
440 krSPAR 25%
hos Helsebixen.dk
På lagerFri fragtLaveste

NDS Collagen TendonX er et bovint collagenpulver med neutral smag, ideelt til daglig brug. Det understøtter din krops bindevæv og kan nemt blandes i dine yndlingsdrikke.

NDS Collagen TendonX 250g koster lige nu 329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (25. marts 2026) og 329 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
NDS Collagen TendonX (250 g)
329 kr
+ fri fragt
Total: 329 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
NDS Collagen TendoX, 250g
352 kr
+ 35 kr fragt
Total: 386 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
NDS Collagen TendonX 250g.
373 kr
+ fri fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
NDS Collagen TendoX 250 gram
411 kr
+ 59 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Collagen TendonX 250 gram
440 kr
+ 39 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NDS
Kategori: God Pris