ND Curcuma Black Økologisk

ND Curcuma Black Økologisk er et kosttilskud i kapselform, der kombinerer hele gurkemejeroden med sort peber for optimal absorption. Gurkemeje er kendt for at støtte led og knoglers sundhed. De vegetabilske kapsler sikrer en let og bekvem indtagelse i hverdagen.

ND Curcuma Black Økologisk koster lige nu 199 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 195 kr (01. marts 2026) og 200 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
ND Curcuma Black Økologisk 180 kap.
199 kr
+ 34 kr fragt
Total: 233 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Curcuma Black Ø m. gurkemeje og sort peber 180 kapsler
200 kr
+ 39 kr fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
Curcuma Black 180 Kapsler Natur-Drogeriet
200 kr
+ 49 kr fragt
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Curcuma Black Ø m. gurkemeje og sort peber, 180 kap / 108 g
227 kr
+ 35 kr fragt
Total: 262 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Curcuma Black Økologisk 180 kapsler Natur Drogeriet
284 kr
+ 59 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Natur Drogeriet A/S
Kategori: Sundhed og skønhed