Navilock NL-602U GPS-modtager

Navilock NL-602U er en pålidelig GPS-modtager med USB-tilslutning og vejrbestandigt design. Den kraftfulde u-blox 6 chip sikrer nøjagtig positionsbestemmelse med op til 50 satellitter samtidig. Ideel til professionelle applikationer, hvor præcision og stabilitet er afgørende. Kompatibel med Windows-systemer og leveres med omfattende softwareunderstøttelse.

Navilock NL-602U GPS-modtager koster lige nu 729 kr. En stigning på 17,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (20. juni 2026) og 729 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Navilock NL-602U GPS-modtager
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLOCK NL-602U Ublox6 USB Receiver
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Delock Nl-602u Usb 2.0 Gps Receiver U-blox 6, Ipx6, 1.5m, Black
1.355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.5%

Specifikationer

Mærke: Navilock
Kategori: Antenner