Natur Drogeriet Urte-PenCil

Natur Drogeriet Urte-PenCil med C-vitamin er et kosttilskud, der kombinerer kraften af urter og rødder. C-vitamin bidrager til immunsystemets normale funktion, og understøtter både nervesystemet og hudens sundhed.

Natur Drogeriet Urte-PenCil koster lige nu 210 kr. En stigning på 10,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 190 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 190 kr (07. april 2026) og 212 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Natur Drogeriet Urte-PenCil med C-vitamin
210 kr
+ fri fragt
Total: 210 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Urte-PenCil m. C vitamin, 180kap.
212 kr
+ 35 kr fragt
Total: 247 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
ND Urte-penCil m. C-vitamin • 180 kaps.
252 kr
+ 34 kr fragt
Total: 286 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Urte-Pencil Med C-vitamin 180 kap Natur Drogeriet
265 kr
+ 59 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Urte-Pencil m. C vitamin 180 kapsler
280 kr
+ 39 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.1%

Specifikationer

Mærke: Natur Drogeriet A/S
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Voksne
form: Kapsel
funktioner: Urtemedicin
tilskudsingrediens: Bukkehorn, Echinacea