Natur Drogeriet Ipe Roxo Te 500 g

Natur Drogeriet Ipe Roxo Te indeholder tørret inderbark fra Ipe roxo-træet, kendt for sine unikke phytostoffer. Teen kan nydes både varm og kold, og det anbefales at tilføje honning og citron for en raffineret smagsoplevelse.

Natur Drogeriet Ipe Roxo Te 500 g koster lige nu 360 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 337 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 337 kr (07. april 2026) og 405 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 360 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Natur Drogeriet IPE Roxo® Z-8 The
360 kr
+ fri fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
ND Ipe Roxo Te • 500 g.
405 kr
+ fri fragt
Total: 405 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
IPE ROXO the 500 gr Natur Drogeriet
442 kr
+ 59 kr fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Ipe Roxo the 500 gram
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.1%

Specifikationer

Mærke: Natur Drogeriet A/S
Kategori: God Pris