Natur Drogeriet IPE Roxo

Natur Drogeriet IPE Roxo kapsler indeholder 400 mg af inderbarken fra Ipe roxo-træet, der stammer fra Sydamerika. Dette naturlige produkt har været anvendt i Danmark siden 1985 og understøtter et normalt immunsystem.

Natur Drogeriet IPE Roxo koster lige nu 349 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 322 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 322 kr (22. marts 2026) og 349 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Ipe Roxo 360 kapsler naturlig
349 kr
+ 35 kr fragt
Total: 383 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Natur Drogeriet IPE Roxo® Økonomikøb
350 kr
+ fri fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
ND IPE ROXO 360 stk.
414 kr
+ fri fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
IPE ROXO 400 mg 360 kap Natur Drogeriet
435 kr
+ 59 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Ipe Roxo 400 mg. 360 kapsler.
460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Natur Drogeriet
Kategori: Sundhed og skønhed