Natur Drogeriet Collagen Boost Vaniljesmag 350 g

Natur Drogeriet Collagen Boost er et nemt opløseligt pulvertilskud med en lækker vaniljesmag. Tilsæt det til din daglige drik, smoothie eller iskaffe for at understøtte hudens elasticitet og styrke led og knogler med hydrolyseret kollagen fra kvæg.

Natur Drogeriet Collagen Boost Vaniljesmag 350 g koster lige nu 304 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 300 kr (22. maj 2026) og 304 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 304 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Natur-Drogeriet Collagen Boost Vaniljesmag, 350g.
304 kr
+ 35 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
ND Collagen Boost Vaniljesmag 350 g
360 kr
+ fri fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Collagen Boost Vaniljesmag 350 gram
379 kr
+ 59 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Natur Drogeriet Collagen Boost Vaniljesmag
400 kr
+ fri fragt
Total: 400 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Collagen Boost Vaniljesmag 350 gram
400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Natur Drogeriet A/S