Narciso Rodriguez Narciso Poudree 30 ml

Narciso Rodriguez Narciso Poudree Eau de Parfum er en forførende duft, der indfanger feminin skønhed med en blød, pudret aroma. Denne sensuelle og elegante duft efterlader et varigt indtryk, perfekt til kvinder der søger en delikat, men mindeværdig signatur.

Narciso Rodriguez Narciso Poudree 30 ml koster lige nu 324 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 286 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 286 kr (23. juni 2026) og 340 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 324 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Narciso Rodriguez Narciso Poudree 30 ml
324 kr
+ 39 kr fragt
Total: 363 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Narciso Rodriguez Narciso Poudree Edp Spray 30 ml
355 kr
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Narciso Rodriguez Narciso Eau de Parfum til kvinder 30 ml
379 kr
+ 79 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Narciso Rodriguez Narciso Poudree 30 ml
425 kr
+ 39 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Narciso Rodriguez Narciso Eau De Parfum Poudree 30 ml
455 kr
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Narciso Rodriguez Narciso Women EDP Poudree 30 ml
487 kr
+ fri fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Narciso Rodriguez Narciso Poudree Eau De Parfum 30 ml
585 kr
+ fri fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: narciso rodriguez
Kategori: Parfume og eau de cologne