Narciso Rodriguez Narciso Ambrée EDP 30 ml

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée EDP er en elegant duft, der kombinerer friske og orientalske blomsternoter. Med indslag af jasmin og ylang-ylang, fremhæver den din unikke femininitet, perfekt til enhver lejlighed.

Narciso Rodriguez Narciso Ambrée EDP 30 ml koster lige nu 319 kr. En stigning på 11,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 285 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 285 kr (13. juni 2026) og 350 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 319 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Narciso Rodriguez Narciso Ambree Spray
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Narciso Rodriguez Narciso Ambree Edp Spray 30 ml
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Narciso Rodriguez Ambree EDP 30 ml
350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Narciso Rodriguez Narciso Ambree Eau de Parfum til kvinder 30 ml
389 kr
+ 79 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Narciso Rodriguez Narciso Ambree 30
425 kr
+ 39 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Narciso Rodriguez Narciso Ambree Eau De Parfum 30 ml
575 kr
+ fri fragt
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.2%

Specifikationer

Mærke: narciso rodriguez
Kategori: Parfume og eau de cologne