Narciso Rodriguez Musc Noir Rose Eau de Parfum 30 ml

4.8 (5 anmeldelser)

Narciso Rodriguez Musc Noir Rose Eau de Parfum byder på en dyb og sød duft, der fremhæver din femininitet. Denne parfume passer perfekt til den selvsikre kvinde, der ønsker en personlig og unik duftoplevelse.

Narciso Rodriguez Musc Noir Rose Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 320 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 270 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 270 kr (23. april 2026) og 320 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 320 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose Edp 30 Ml
320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose For Her Edp Spray 30 ml
338 kr
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Narciso Rodriguez Musc Noir Rose EDP 30 ml
349 kr
+ 79 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose Eau de Parfum 30 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose EDP 30 ml
437 kr
+ fri fragt
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Narciso Rodriguez Musc Noir Rose For Her Eau De Parfum 30ml
454 kr
Total: 454 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose Eau de Parfum 30ml
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: narciso rodriguez
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum