Nanoleaf Canvas Smarter Kit

Bedste pris
Stabil pris
541kr
1.799 krSPAR 70%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Nanoleaf Canvas Smarter Kit er en kreativ belysningsløsning, der inkluderer 9 LED-paneler. De kvadratiske paneler kan touch-styres og kombineres i et hav af designmuligheder. Det modulære system gør det nemt at personalisere dit hjem med farverige, interaktive lysoplevelser.

Nanoleaf Canvas Smarter Kit koster lige nu 541 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 541 kr (08. april 2026) og 541 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 541 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nanoleaf Canvas Smarter Kit startpakke m/9 paneler
541 kr
+ 35 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Nanoleaf Canvas startpakke med 9 paneler
541 kr
+ 35 kr fragt
Total: 576 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Nanoleaf Canvas Smarter Kit, 9 paneler
665 kr
+ 39 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nanoleaf Canvas Smarter Kit 9PK
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Nanoleaf Canvas Starter Kit 9 Panels
1.470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nanoleaf Lærredsstartsæt 9 paneler
1.598 kr
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Nanoleaf Canvas Starter Kit 9PK
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Væglampebeslag